Bestuur en commissies
Vacatures
Bestuur Email sturen naar Bestuur  
Lid   
Rogier Nijkrake     
Kim Sun  Technisch commissaris   
Penningmeester  Email sturen naar Penningmeester  
Frodo Jansen     
Secretaris  Email sturen naar Secretaris  
Job Huussen     
Voorzittter  Email sturen naar Voorzittter  
Debora Heilbron     
Accommodatie  
Accommodatiebeheer   
Tom Veen  Foto aanwezig    
Rogier Nijkrake  Bestuursafgevaardigde   
Barcommissie  Email sturen naar Barcommissie  
Claudia Huussen  Barhoofd   
Jeannine Jansen-Kuit  Barhoofd   
Trudie Aufenacker  Barhoofd   
Remco Schuurman  Foto aanwezig Barhoofd   
Administratie  
Beheer website  Email sturen naar Beheer website  
Vacature     
Juridische zaken   
Leon Hartogs  Jurist   
Ledenadministratie  Email sturen naar Ledenadministratie  
Peter Moone     
Medische zaken   
Vacature     
Sportiviteit & respect   
Debora Heilbron  Ambassadeur   
Job Huussen  Ambassadeur   
Vertrouwenscommissie   
Frida Weterings  Vertrouwenspersoon   
Communicatie  
Beheer website  Email sturen naar Beheer website  
Peter Moone     
Redactie  Email sturen naar Redactie  
Babs Renner     
Vacature     
Chantal Slutter     
Pieter te Dorsthorst  Foto aanwezig Vormgeving   
Vacature     
Job Huussen  Bestuursafgevaardigde   
Edwin van de Graaf  Foto aanwezig    
Evenementen  
Evenementencommissie  Email sturen naar Evenementencommissie  
Mirjam Venema  Voorzitter   
Rogier Nijkrake  Bestuursafgevaardigde   
Henny Bergsma     
Pieter te Dorsthorst  Foto aanwezig    
Luuk van der Heiden     
Madelieve de Hilster  Foto aanwezig    
Irma Klein Bleumink     
Ruby Langstraat     
Dorieke Mooij     
Leonie Nabuurs  Foto aanwezig    
Mick van Outvorst     
Daan Smit  Foto aanwezig    
Nienke Venema  Foto aanwezig    
Thijs Verhagen  Foto aanwezig    
FinanciĆ«n  
Administratie   
Erwin Aaldering     
Kascommissie   
Vacature     
Philip Som     
Frank Verhagen     
Sponsorcommissie  Email sturen naar Sponsorcommissie  
Henk Beertema     
Peter Moone     
Vacature     
Frodo Jansen  Bestuursafgevaardigde   
Hanneke te Boekhorst     
Anouk Gierveld     
Marlou van Goethem     
Hockey Zaken  
Arbitrage  Email sturen naar Arbitrage  
Jan Dekker  Foto aanwezig    
Jorrit van Bennekom  Foto aanwezig    
Debora Heilbron  Bestuursafgevaardigde   
Materialen  Email sturen naar Materialen  
Oscar Jongerius  Foto aanwezig    
Martijn Beumer     
Technische Commissie  Email sturen naar Technische Commissie  
Kim Sun  Voorzitter   
Jolanda van der Meij     
Richo Egging     
Lotte Schippers     
Ruth Schippers     
Wedstrijdsecretariaat  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat  
Joyce Lina     
Jan Willem Luiten     
Zaalhockey  Email sturen naar Zaalhockey  
Hans Hageman     
Kim Sun     
Agenda
24-11  Laatste veldtraining
26-11  sinterklaas komt bij
27-11  Start trainingen zaa
28-11  Laatste trainingen v
2-12  Laatste training Ben
2-12  Start zaalhockey com
25-2  Einde zaalhockey com
Hele agenda

Sponsor en adverteerders