Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - NMHC MA4
16:30
Thuis
Fluiten: Diliane Kwadijk en Llewelyn Kwadijk
MA2 - Oude IJsselstreek MA1
16:30
Uit
Meisjes B
MB3 - Union MB6
12:30
Uit
MB2 - Dieren MB1
14:15
Thuis
Fluiten: Floor Kaalberg en Jorrit van Bennekom
MB4 - MHCBeuningen MB4
14:30
Uit
MB1 - WMHC MB3
14:45
Thuis
Fluiten: Irma Klein Bleumink en Pieter te Dorsthorst
Meisjes C
MC1 - AMHC Upward MC2
09:30
Thuis
Fluiten: Michael Smith en Remco Schuurman
MC5 - NMHC MC9
10:00
Uit
MC2 - Zevenaar MC1
11:15
Uit
MC3 - AMHC Upward MC4
13:45
Uit
MC4 - NMHC MC7
14:00
Thuis
Fluiten: Eva ten Have en Sanne Lenders
Meisjes D
MD2 - AMHC Upward MD3
10:30
Thuis
Fluiten: Jasmijn Hammink en Anne de Munck
MD4 - NMHC MD7
10:30
Uit
MD1 - MHC EDE MD1
10:45
Uit
MD3 - Lochem MD2
12:15
Thuis
Fluiten: Heleen van Zadelhoff en Ilvy Harbers
Meisjes E
M8E2 - Zutphen M8E4
09:00
Uit
M8E3 - Oude IJsselstreek MIX8E2
09:00
Uit
ME2 - Zevenaar ME5
09:15
Thuis
Fluiten: Camiel Aaldering en Floris Grömminger
M8E1 - Zutphen M8E1
10:30
Thuis
Fluiten: Sophie van der Vlies en Noa Devis
ME1 - HCOB ME2
10:30
Thuis
Fluiten: Roderick van Dijk en Zion Hebbink
ME4 - Oosterbeek ME1
10:30
Thuis
Fluiten: Sjoerd van Hees en Yves van der Hout
ME3 - AMHC Upward ME8
11:00
Uit
Meisjes F
MF3 - Oude IJsselstreek MIX F2
09:00
Uit
MF1 - Arnhem MF1
09:15
Thuis
Fluiten: Naud Holthausen en Julien Krug
MF2 - Zevenaar MF1
09:15
Thuis
Fluiten: Julie Smid en Isabella van Pul
MF5 - HCOB MF2
10:30
Uit
Jongens B
JB2 - WMHC JB3
12:30
Uit
JB1 - HCOB JB1
13:00
Thuis
Fluiten: Laurens Hofstede en Stein Miedema
Jongens C
JC1 - Bemmel JC1
11:15
Thuis
Fluiten: Wouter Gosselink en Hendrik Jan Maatman
JC2 - Dieren JC1
11:45
Uit
Jongens D
JD1 - MHC EDE JD3
12:15
Thuis
Fluiten: Sjoerd Arnoldus en Jesse de Munck
Jongens E
JE1 - AMHC Upward JE1
11:00
Uit
Overig
MF4 - QZ JF1
10:30
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten