Standen

Junioren Senioren
Junioren
JA1 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle JA1 3 9 3 0 0 22 4 0
2 Mezen JA1 3 9 3 0 0 9 6 0
3 Arnhem JA1 3 6 2 0 1 11 6 0
4 Doetinchem JA1 3 6 2 0 1 11 7 0
5 Nijmegen JA2 3 3 1 0 2 7 7 0
6 Zutphen JA1 3 3 1 0 2 9 10 0
7 QZ JA1 3 0 0 0 3 5 13 0
8 Lochem JA1 3 0 0 0 3 5 26 0
  Subtopklasse 
JA2 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Epe JA1 3 9 3 0 0 14 2 0
2 Oosterbeek JA2 3 9 3 0 0 15 7 0
3 Westerduiven JA1 3 7 2 1 0 11 6 0
4 Dalfsen JA1 3 4 1 1 1 5 10 0
5 Doetinchem JA2 3 3 1 0 2 10 7 0
6 Meeuwen JA1 3 3 1 0 2 8 12 0
7 Salland JA1 3 0 0 0 3 5 12 0
8 Apeldoorn JA3 3 0 0 0 3 3 15 0
  2e klasse 
JB1 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Flevoland JB1 3 7 2 1 0 10 5 0
2 Deventer JB2 2 6 2 0 0 13 2 0
3 Druten JB1 2 4 1 1 0 5 2 0
4 Upward JB2 3 4 1 1 1 9 8 0
5 Doetinchem JB1 3 4 1 1 1 6 6 0
6 Arnhem JB1 3 3 1 0 2 10 10 0
7 Ares JB1 3 3 1 0 2 5 12 0
8 Apeldoorn JB3 3 0 0 0 3 3 16 0
  1e klasse 
JB2 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward JB3 3 7 2 1 0 31 7 0
2 QZ JB1 3 7 2 1 0 16 3 0
3 Apeldoorn JB5 3 7 2 1 0 16 4 0
4 Overbetuwe JB2 3 4 1 1 1 11 10 0
5 Oosterbeek JB2 3 4 1 1 1 5 8 0
6 Zevenaar JB1 3 3 1 0 2 13 8 0
7 Arnhem JB2 3 1 0 1 2 6 17 0
8 Doetinchem JB2 3 0 0 0 3 2 43 0
  2e klasse 
JC1 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union JC2 3 7 2 1 0 17 2 0
2 Westerduiven JC1 3 7 2 1 0 16 4 0
3 EHV JC1 3 6 2 0 1 13 8 0
4 Nijmegen JC3 3 6 2 0 1 8 7 0
5 Deventer JC2 3 4 1 1 1 6 5 0
6 Dieren JC1 3 4 1 1 1 6 6 0
7 Twente JC3 3 0 0 0 3 0 15 0
8 Doetinchem JC1 3 0 0 0 3 3 22 0
  2e klasse 
JC2 
   
JD1 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JD3 3 9 3 0 0 15 2 0
2 Doetinchem JD1 3 6 2 0 1 22 5 0
3 Ede JD2 3 6 2 0 1 9 9 0
4 HCHN JD1 3 3 1 0 2 2 12 0
5 Goor JD1 3 3 1 0 2 7 21 0
6 EHV JD2 3 0 0 0 3 2 8 0
  2e klasse 
JD2 
   
MA1 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zevenaar MA1 3 9 3 0 0 14 1 0
2 Ares MA2 3 7 2 1 0 11 5 0
3 Doetinchem MA1 3 6 2 0 1 5 4 0
4 EHV MA2 3 6 2 0 1 5 8 0
5 Ede MA2 3 4 1 1 1 7 6 0
6 Dieren MA1 3 3 1 0 2 3 9 0
7 Zwolle MA3 3 0 0 0 3 6 12 0
8 Nijmegen MA4 3 0 0 0 3 2 8 0
  2e klasse 
MA2 
   
MA3 
   
MA4 
   
MB1 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbetuwe MB1 3 7 2 1 0 10 3 0
2 Bemmel MB2 3 6 2 0 1 7 4 0
3 HCHN MB1 3 6 2 0 1 11 9 0
4 Doetinchem MB1 3 6 2 0 1 8 6 0
5 Twente MB2 3 4 1 1 1 8 7 0
6 Flevoland MB1 3 3 1 0 2 10 9 0
7 Nunspeet MB1 3 3 1 0 2 6 10 0
8 Haackey MB2 3 0 0 0 3 4 16 0
  2e klasse 
MB2 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MB2 3 9 3 0 0 13 4 0
2 Doetinchem MB2 3 9 3 0 0 11 4 0
3 Union MB3 3 6 2 0 1 9 7 0
4 Kromhouters MB3 3 4 1 1 1 4 5 0
5 Beuningen MB2 3 3 1 0 2 4 8 0
6 Westerduiven MB2 3 3 1 0 2 4 9 0
7 Nijmegen MB5 3 1 0 1 2 5 10 0
8 Ares MB3 3 0 0 0 3 3 6 0
  2e klasse 
MB3 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MB3 3 9 3 0 0 7 0 0
2 Bemmel MB5 3 6 2 0 1 7 3 0
3 Beuningen MB3 3 6 2 0 1 7 7 0
4 Wijchen MB3 3 5 1 2 0 4 3 0
5 Wijchen MB4 3 3 1 0 2 7 5 0
6 HCM MB3 3 2 0 2 1 4 6 0
7 Oosterbeek MB4 3 2 0 2 1 2 6 0
8 Doetinchem MB4 3 0 0 0 3 3 11 0
  3e klasse 
MB4 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MB3 3 9 3 0 0 7 0 0
2 Bemmel MB5 3 6 2 0 1 7 3 0
3 Beuningen MB3 3 6 2 0 1 7 7 0
4 Wijchen MB3 3 5 1 2 0 4 3 0
5 Wijchen MB4 3 3 1 0 2 7 5 0
6 HCM MB3 3 2 0 2 1 4 6 0
7 Oosterbeek MB4 3 2 0 2 1 2 6 0
8 Doetinchem MB4 3 0 0 0 3 3 11 0
  3e klasse 
MB5 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oude IJsselstreek MB2 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Doetinchem MB5 3 6 2 0 1 7 3 0
3 Druten MB4 3 4 1 1 1 4 7 0
4 Westerduiven MB4 2 3 1 0 1 4 3 0
5 Union MB7 3 3 1 0 2 7 7 0
6 Overbetuwe MB5 3 3 1 0 2 5 11 0
7 Nijmegen MB9 2 1 0 1 1 0 3 0
  4e klasse 
MC1 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerduiven MC1 3 9 3 0 0 11 1 0
2 Apeldoorn MC2 3 9 3 0 0 8 2 0
3 Doetinchem MC1 3 6 2 0 1 6 5 0
4 Mezen MC1 3 6 2 0 1 5 4 0
5 Hattem MC1 3 3 1 0 2 3 5 0
6 Union MC2 3 3 1 0 2 2 5 0
7 Zwolle MC3 3 0 0 0 3 3 7 0
8 Upward MC3 3 0 0 0 3 3 12 0
  1e klasse 
MC2 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MC2 3 9 3 0 0 12 3 0
2 Oosterbeek MC2 3 6 2 0 1 5 2 0
3 Bemmel MC2 3 6 2 0 1 9 7 0
4 Deventer MC3 3 4 1 1 1 5 4 0
5 EHV MC3 2 3 1 0 1 6 5 0
6 Lochem MC3 2 3 1 0 1 5 5 0
7 Nijmegen MC4 3 1 0 1 2 1 9 0
8 Doetinchem MC2 3 0 0 0 3 4 12 0
  2e klasse 
MC3 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbetuwe MC3 3 9 3 0 0 15 3 0
2 Doetinchem MC3 3 6 2 0 1 10 3 0
3 Wijchen MC3 3 6 2 0 1 13 9 0
4 Nijmegen MC6 3 6 2 0 1 12 10 0
5 Nijmegen MC5 3 3 1 0 2 3 11 0
6 Dieren MC1 3 3 1 0 2 4 14 0
7 HCM MC5 3 1 0 1 2 8 11 0
8 Arnhem MC5 3 1 0 1 2 6 10 0
  3e klasse 
MC4 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MC4 3 7 2 1 0 11 3 0
2 Kromhouters MC3 3 7 2 1 0 7 1 0
3 Nijmegen MC7 3 7 2 1 0 7 3 0
4 Wageningen MC5 3 5 1 2 0 4 1 0
5 HCM MC4 3 4 1 1 1 6 3 0
6 Bemmel MC6 3 3 1 0 2 5 9 0
7 Overbetuwe MC4 3 0 0 0 3 1 6 0
8 Westerduiven MC3 3 0 0 0 3 3 18 0
  4e klasse 
MC5 
   
MD1 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union MD1 3 7 2 1 0 10 7 0
2 Bully MD1 3 5 1 2 0 6 5 0
3 Doetinchem MD1 3 4 1 1 1 6 5 0
4 Zwolle MD1 3 3 1 0 2 5 6 0
5 Upward MD1 3 3 1 0 2 8 10 0
6 Wageningen MD1 3 2 0 2 1 3 5 0
  Topklasse 
MD2 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerduiven MD1 3 7 2 1 0 10 6 0
2 Upward MD3 3 4 1 1 1 10 6 0
3 Zevenaar MD1 3 4 1 1 1 9 8 0
4 Bemmel MD2 3 4 1 1 1 3 3 0
5 Doetinchem MD2 3 3 1 0 2 3 7 0
6 HCM MD2 3 3 1 0 2 6 11 0
  2e klasse 
MD3 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union MD3 3 7 2 1 0 9 3 0
2 Wageningen MD3 3 6 2 0 1 10 7 0
3 Wageningen MD4 3 6 2 0 1 8 9 0
4 Oosterbeek MD3 3 4 1 1 1 6 2 0
5 Nijmegen MD4 3 3 1 0 2 9 13 0
6 Doetinchem MD3 3 0 0 0 3 3 11 0
  2e klasse 
MD4 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MD4 3 9 3 0 0 10 1 0
2 Westerduiven MD3 3 6 2 0 1 11 7 0
3 Upward MD6 3 3 1 0 2 9 9 0
4 Beuningen MD3 3 3 1 0 2 6 6 0
5 Oosterbeek MD4 3 3 1 0 2 2 7 0
6 Wijchen MD4 3 3 1 0 2 7 15 0
  3e klasse 
MD5 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Meppel MD3 3 7 2 1 0 12 5 0
2 Ares MD6 3 7 2 1 0 6 0 0
3 Oosterbeek MD6 3 4 1 1 1 10 4 0
4 Upward MD9 3 3 1 0 2 6 12 0
5 Deventer MD5 3 2 0 2 1 6 8 0
6 Doetinchem MD5 3 1 0 1 2 5 16 0
  4e klasse 
Senioren
D1 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren D3 9 25 8 1 0 47 1 0
2 HCM D4 9 20 6 2 1 26 11 0
3 Nijmegen D15 9 16 5 1 3 29 23 0
4 Wageningen D7 9 13 4 1 4 12 15 0
5 Doetinchem D1 9 12 3 3 3 16 17 0
6 Apeliotes D12 9 11 3 2 4 21 15 0
7 Bemmel D4 9 11 3 2 4 15 25 0
8 Apeliotes D14 9 8 2 2 5 15 30 0
9 Ares D3 9 7 2 1 6 10 25 0
10 Nijmegen D16 9 4 1 1 7 11 40 0
  Res. 3e klasse 
D2 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zevenaar D2 10 25 8 1 1 31 12 0
2 Nijmegen D9 10 22 7 1 2 33 9 0
3 Union D6 10 22 7 1 2 33 22 0
4 Dieren D2 10 19 6 1 3 38 15 0
5 Wageningen D4 10 19 6 1 3 24 19 0
6 Ede D2 10 15 5 0 5 15 19 0
7 HCM D3 10 14 4 2 4 33 20 0
8 Beuningen D4 10 10 3 1 6 17 20 0
9 Doetinchem D2 10 10 3 1 6 20 24 0
10 Wijchen D3 10 10 3 1 6 10 16 0
11 Wijchen D2 10 9 3 0 7 22 39 0
12 Nijmegen D10 10 0 0 0 10 2 63 0
  Res. 1e klasse 
D3 
   
H1 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Civicum H1 10 25 8 1 1 41 22 0
2 Barneveld H1 10 22 7 1 2 43 26 0
3 Hoevelaken H1 10 21 7 0 3 27 18 0
4 Apeliotes H1 10 21 7 0 3 37 29 0
5 Westerduiven H1 10 20 6 2 2 39 24 0
6 Arnhem H1 10 15 4 3 3 26 24 0
7 Bemmel H1 10 13 4 1 5 35 32 0
8 Oosterbeek H1 10 10 3 1 6 38 43 0
9 Spitsbergen H1 10 8 2 2 6 21 42 0
10 Doetinchem H1 10 5 2 2 6 22 38 3
11 Wijchen H1 10 5 1 2 7 25 43 0
12 Culemborg H1 10 4 1 1 8 21 34 0
  3e klasse 
HA 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen HA 9 22 7 1 1 22 9 0
2 Apeldoorn HA 9 21 6 3 0 31 10 0
3 Upward HA 9 19 6 1 2 31 17 0
4 Arnhem HA 9 18 6 0 3 27 18 0
5 Wageningen HA 9 13 4 1 4 25 15 0
6 Doetinchem HA 9 10 2 4 3 13 14 0
7 Zwolle HA 9 9 3 0 6 20 31 0
8 Oosterbeek HA 9 7 2 1 6 21 36 0
9 Almelo HA 9 6 2 0 7 18 38 0
10 Kromhouters HA 9 4 1 1 7 8 28 0
  Veteranen hoofdklasse 
Heren 1 - Bekercompetitie 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zutphen H1 3 7 2 1 0 7 2 0
2 Dash H1 3 6 2 0 1 8 5 0
3 Doetinchem H1 3 4 1 1 1 7 6 0
4 Emmen H1 3 0 0 0 3 0 9 0
  Silvercup - Poulefase 
Zaalhockey
H1-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goor H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lochem H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerduiven H1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
JB1-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doetinchem JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
JB2-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Doetinchem JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
JD1-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deventer JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EHV JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Epse JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haackey JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
JD2-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doetinchem JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
M8E1-zaal 
  1e klasse 
MA1-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dieren MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doetinchem MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Epse MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nijmegen MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
MA1-zaal 
   
MB1-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterbeek MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerduiven MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zevenaar MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
MB2-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Flevoland MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hattem MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mezen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nunspeet MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
MB3-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zevenaar MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
MB4-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Overbetuwe MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerduiven MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
MC1-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bully MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doetinchem MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haackey MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCHN MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 PW MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
MC2-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerduiven MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zevenaar MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
MC3-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhem MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doetinchem MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Druten MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ede MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Upward MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
MD1.1-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bully MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doetinchem MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EHV MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twente MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
MD1.2-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MD12c 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer MD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doetinchem MD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ede MD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
MD2-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doetinchem MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwolle MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
MD3-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Epe MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twello MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Upward MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
MD4-zaal 
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doetinchem MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Epe MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mezen MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oosterbeek MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
Agenda
24-11  Laatste veldtraining
26-11  sinterklaas komt bij
27-11  Start trainingen zaa
28-11  Laatste trainingen v
2-12  Laatste training Ben
2-12  Start zaalhockey com
25-2  Einde zaalhockey com
Hele agenda

Sponsor en adverteerders