Trainingsschema

Dit schema loopt van 27-8-2018 t/m 20-10-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MC2 Daan Smit W1 - AB
17:00 - 18:30 MD3 Sietse Beertema
Sietse Beertema
Z2 - AB
17:00 - 18:30 MD4 Diliane Kwadijk Z2 - CD
17:15 - 18:45 JD1 Yvette Pieper W1 - CD
18:30 - 20:00 JC2 Olivier te Dorsthorst Z3 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Daan Smit W1 - AB
18:30 - 20:00 MC3 Sietse Beertema
Sietse Beertema
Z2 - AB
18:30 - 20:00 MC4 Diliane Kwadijk Z2 - CD
18:45 - 20:15 JC1 Yvette Pieper W1 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Daan Smit W1 - AB
20:00 - 21:30 MB2 Willem Jan Camstra
Willem Jan Camstra
Z2 - AB
20:00 - 21:30 MB3 Olivier te Dorsthorst Z3 - AB
20:00 - 21:30 MB4 Diliane Kwadijk Z2 - CD
20:15 - 21:45 JB1 Yvette Pieper W1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JE1 Willem Jan Camstra W1 - CD
16:00 - 17:00 ME1 Willem Jan Camstra W1 - CD
16:00 - 17:00 ME2 Willem Jan Camstra W1 - CD
16:00 - 17:00 ME3 Willem Jan Camstra W1 - CD
16:00 - 17:00 ME4 Willem Jan Camstra W1 - CD
16:00 - 17:00 MF1 Willem Jan Camstra W1 - AB
16:00 - 17:00 MF2 Willem Jan Camstra W1 - AB
16:00 - 17:00 MF3 Willem Jan Camstra W1 - AB
16:00 - 17:00 MF4 Willem Jan Camstra W1 - AB
17:00 - 21:30 Keeperstraining Trainingsgroep W1 - AB Indeling volgt nog. 17:00 - 18:00 Sara Luiten & Nicky Sjouken. 18:00 - 21:30 Pia
17:00 - 18:00 M8E1 Willem Jan Camstra W1 - CD
17:00 - 18:00 M8E2 Willem Jan Camstra W1 - CD
17:00 - 18:00 M8E3 Willem Jan Camstra W1 - CD
17:00 - 18:30 MC5 Lotte Dekker
Jorrit van Bennekom
Z2 - AB
18:00 - 19:00 JD1 Wilbert Kokke Z3 - AB Looptraining
18:00 - 19:00 MD1 Wilbert Kokke Z3 - AB Looptraining
18:00 - 19:00 MD2 Wilbert Kokke Z3 - AB Looptraining
18:00 - 19:00 MD3 Willem Piek Z3 - CD Looptraining
18:00 - 19:00 MD4 Willem Piek Z3 - CD Looptraining
18:30 - 19:30 Instromers Jorrit van Bennekom
Lotte Dekker
Z2 - AB
18:30 - 20:00 MA2 Ewald te Dorsthorst W1 - CD
19:00 - 20:00 JC1 Wilbert Kokke Z3 - AB
19:00 - 20:00 JC2 Willem Piek Z3 - CD
19:00 - 20:00 MC1 Wilbert Kokke Z3 - AB
19:00 - 20:00 MC2 Wilbert Kokke Z3 - AB
19:00 - 20:00 MC3 Willem Piek Z3 - CD
19:00 - 20:00 MC4 Willem Piek Z3 - CD
19:00 - 20:00 MC5 Willem Piek Z3 - CD
20:00 - 21:30 D1 Willem Jan Camstra W1 - CD
20:00 - 21:30 D2 Llewelyn Kwadijk Z2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 Willem Piek Z3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MD1 Willem Jan Camstra W1 - AB
17:00 - 18:30 MD2 Joost Camstra W1 - CD
17:00 - 18:30 MD3 Ewald te Dorsthorst Z2 - AB
17:00 - 18:30 MD4 Sietse Beertema Z2 - CD
18:30 - 20:00 JB2 Ewald te Dorsthorst W1 - CD
18:30 - 20:00 MB4 Jorrit van Bennekom Z2 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Willem Jan Camstra W1 - AB
18:30 - 20:00 MC4 Sietse Beertema Z2 - AB
20:00 - 21:30 H1 Willem Jan Camstra W1 - AB
20:00 - 21:30 JB1 Ewald te Dorsthorst W1 - CD
20:00 - 21:30 MB3 Joost Camstra Z2 - CD
20:00 - 21:30 Wo-trimmers Z3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JE1 Willem Jan Camstra W1 - CD
16:00 - 17:00 ME1 Willem Jan Camstra W1 - CD
16:00 - 17:00 ME2 Willem Jan Camstra W1 - CD
16:00 - 17:00 ME3 Willem Jan Camstra W1 - CD
16:00 - 17:00 ME4 Willem Jan Camstra W1 - CD
16:00 - 17:00 MF1 Willem Jan Camstra W1 - AB
16:00 - 17:00 MF2 Willem Jan Camstra W1 - AB
16:00 - 17:00 MF3 Willem Jan Camstra W1 - AB
16:00 - 17:00 MF4 Willem Jan Camstra W1 - AB
17:00 - 18:30 JD1 Martijn Beumer W1 - CD
17:00 - 18:00 M8E1 Willem Jan Camstra W1 - AB
17:00 - 18:00 M8E2 Willem Jan Camstra W1 - AB
17:00 - 18:00 M8E3 Willem Jan Camstra W1 - AB
18:30 - 20:00 G1 Chantine Brinks
Pleun Sombekke
Z3 - CD
18:30 - 20:00 JC1 Martijn Beumer W1 - AB
18:30 - 20:00 JC2 Arjen Willinge Prins Z3 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Sietse Vogelvang W1 - CD
18:30 - 20:00 MC3 Hans ten Pas Z2 - AB
18:30 - 20:00 MC5 Floris Jansen Z2 - CD
20:00 - 21:30 HA W1 - AB
20:00 - 21:30 MA1 Bauke Vogelvang W1 - CD
20:00 - 21:30 MA2 Hans ten Pas Z2 - AB
20:00 - 21:30 MB2 Floris Jansen Z2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MB1 Daan Smit W1 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Willem Jan Camstra W1 - AB
17:00 - 18:30 MD2 Pleun Sombekke Z2 - AB
18:30 - 20:00 D1 Daan Smit W1 - CD
18:30 - 20:00 JB2 Wilbert Kokke Z2 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Willem Jan Camstra W1 - AB
20:00 - 21:30 D2 Wilbert Kokke W1 - CD
20:00 - 21:30 H1 Willem Jan Camstra W1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 Wilbert Kokke Z2 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins Jongens Minke Tankink Z2 - AB
09:00 - 10:00 Benjamins Meisjes Minke Tankink Z2 - AB